WaterRower

  • Produkty
  • Multimedia
  • FAQ
  • Kontakt

NOHRD Atlas WaterWORKX


 

Atlas do treningu całego ciała,wykonany z wysokiej jakości stali i naturalnego  drewna.
Nabywając ten atlas otrzymują Państwo  Poradnik z ponad 80 ćwiczeniami  mozliwych do wykonania na urządzeniu.
Dane techniczne :  Szerokość: 89.5 cm Wysokość: 228 cm Głębokość: 93 cm
Waga całkowita: około 135 kg
Obciążenie 70kg
W opcji za dopłatą 1200 PLN otrzymają Państwo obszycie z naturalnej skóry .
Pakiet składa się z Atlasu oraz akcesoriów: uchwyt , długi drążek, krótki drążek, uchyt na stopę WeightWorkx łączy tradycyjny trening siłowy z klasycznym designem i naturalnymi materiałami.  System oporowy WeightWorkx to  70 kg obciążenia, w skład którego wchodzą 5 kilogramowe, ogumowane talerze oraz jednostka podnosząca . 
Wysoka JAKOŚĆ : WeightWorkx został zaprojektowany z myślą o tych którzy cenia wysoka jakość tak by sprostać najwyższym wymaganiom zarówno estetycznym jak i fizjologicznym. 
WaterWorkx łączy w sobie narzędzie do idealnego treningu oraz estetyczną formę - drewno, skóra i metal nie tylko przyciągają uwagę ale również nadają stacji treningowej odpowiednią jakość i solidność, tak by mogła wytrzymać każdy, nawet najbardziej wymagający trening. Atlasy treninowe W-Workx są wyprodukowane z myślą aby sprostać każdej Twojej potrzebie. Uchwyty boczne zapewniają wiele odmiennych kombinacji chwytu, a także wsparcie podczas ćwiczeń czy rozciągania. Uchwyty te dają wysoki poziom bezpieczeństwa, a także zwiększają wachlarz rozwiązań treningowych. 
Klasyczna ławeczka może być umieszczana w 4 pozycjach co sprawia, że W-Workx staje się maszyną wszechstronną i kompletną.    

 
Produkcja 4kroki