WaterRower

  • Produkty
  • Multimedia
  • FAQ
  • Kontakt

właściciele klubów


John Felton, menedżer siłowni, Sydney,  Australia

 
“WaterRower dodał bardzo wiele do moich programów treningowych.wrijohn Treningi drużynowe na WaterRower są jedynymi w mojej 20-letniej karierze trenera fitness, gdzie uczestnicy kończą zajęcia z większą ilości pozytywnej energii niż przed ich rozpoczęciem! WOW!”
“Miałem w swojej siłowni kilka urządzeń podobnych, ale wszyscy ćwiczący zdecydowanie wolą trenować na WaterRower, ponieważ jest on delikatny i doskonale wykończony.”

 

  

  

   

  

  

   

Craig McGarry, dyrektor i trener klubu surfingowego “Burleigh Heads Surf Lifesaving Club” w  Australi

  
Od otwarcia 7 miesięcy temu mojej siłowni ”Fitness on the Beach” Burleighclub Heads Surf Club zainstalowałem 3 urządzenia WaterRower. Są one jednymi z najbardziej popularnych i zapewniają wszechstronne, ale jednocześnie proste ćwiczenia. Urządzenie dostosowane jest ponadto do różnego poziomu osób na nim trenujących. WaterRower jest dostosowany do użytkowania w różnorodnych warunkach: na piasku, na plaży, regularnie wynoszone z siłowni i wstawiane w różne inne miejsca. Także ciągłe użytkowanie nie ma negatywnego wpływu na żywotność urządzenia WaterRower.
Te wszystkie czynności nie powodują problemów w działaniu urządzenia, okazało się ono być jednym z najtrwalszych jakie znajdują się w siłowni. Także opinie klientów są bardzo pozytywne, szczególnie ze względu na delikatne działanie, cichy i przyjemny dźwięk oraz uczucie realnego płynięcia po wodzie. Ponadto wielu z nich zachwyconych jest widocznym rezultatem treningu całego ciała i wzmocnieniem mięśni – efektami uzyskanymi w wyniku regularnych ćwiczeń. Jestem tak zachwycony urządzeniem WaterRower, że zamówiłem jedno z nich dla mojej rodziny do domowego użytku. Tu także rezultaty treningów zaskoczyły nas bardzo pozytywnie.
Ze względu na jego wszechstronność, operacyjność i trwałość, nie można przegapić tego urządzenia.

 

Jonathan Fielding – menedżer klubu Conrad International, Londyn, Anglia

  
“Urządzenie WaterRower nie ma negatywnego wpływu na pracę systemuwri sercowo-naczyniowego. Wszystkie czynności są jasne i łatwe do wykonania, a wygląd urządzenia sprawia prawdziwą przyjemność dla oka. W szczególności spodobało mi się zastosowanie naturalnych materiałów w budowie urządzenia oraz przyjemny szmer wody.”

  

     

  

  

  

   

  

  

Sandie Lawrence, Terner osobisty, Fit4life, Londyn, Anglia

 
“WaterRower naprawdę godnym polecenia urządzeniem treninSandiegowym. Jest po prostu dla wszystkich , czasami z niedowierzaniem przyglądam się jak nasi klienci (od zaczynających swoją przygodę z siłownią jak i tych doświadczonych sportowców) z wielką przyjemnością korzystają z Waterrower .To urządzenie idealne jest również dla tych którzy poprzez rehabilitację wracają do zdrowia po wszelkiego rodzaju urazach oraz kontuzjach. Naprawdę godne polecenia"

 

 
Produkcja 4kroki