WaterRower

  • Produkty
  • Multimedia
  • FAQ
  • Kontakt

komentarze prasowe


Fitness Business News
“Federacje ACE i AFAA uznały wioślarstwo za doskonałe ćwiczenie. Żaden inny trening nie wytwarza takich rezultatów dla całego ciała w takiej delikatnej i bezpiecznej formie.”


Club Solutions Magazine
Wykonany zgodnie z najwyższymi wymaganiami, M1 łączy formę, funkcjonalność I doskonały wygląd.


Commercial Appeal.com
W siłowni InsideOut w Midtown zaprezentowano najnowszy sprzęt wioślarski, urządzenie WaterRower.
InsideOut jest jedyną siłownią w Memphis wyposażoną w urządzenia WaterRower, jako jedyna oferuje sprzęt tak wysokiej klasy. „Zapisałem się do siłowni specjalnie z tego powodu” – powiedział 47-letni John Doyle z East Memphis, dyrektor zarządzający Rock 'n' Soul Museum.

 
EastBay RI News
„Wioślarstwo może być doskonały treningiem wytrzymałościowym, który aktywuje aż 84% masy mięśniowej, nie obciąża nadmiernie stawów oraz zapewnia relaks. Jedno z najdelikatniejszych i najdoskonalszych urządzeń na rynku. Urządzenie WaterRower znalazło się w Magazynie Konsumenckim jako najlepszy zakup.”


Denver Post
„Mówi się, że wioślarstwo zużywa więcej energii niż jakiekolwiek inne ćwiczenie – po części dlatego, że angażuje ponad 80% masy mięśniowej – dużo, np. w porównaniu z bieganiem, gdzie pracuje tylko 50%. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na mieszkanie blisko rzeki lub jeziora – warto więc wiedzieć, że identyczne ruchy mogą być wykonywane na maszynie znajdującej się w siłowni, lub w domu.
WaterRower doskonale oddaje uczucie i odgłosy, słyszane podczas „realnego” wiosłowania. Za każdym pociągnięciem „wioseł” kręci się znajdujący się w wodzie WaterFlywheel. Drewniane wykończenie pozwala poczuć się jak w prawdziwej łodzi.”

 
LA Times
„Gwarantuje uczucie prawdziwego wiosłowania. Opór wody powoduje powstanie cichego, przyjemnego dla ucha plusku wody. Specjalny pas czyni ćwiczenia bardziej naturalnymi i cichymi, niż w przypadku hałaśliwego łańcucha w urządzeniu Concept2. Złożony WaterRower zajmuje mało miejsca, składa się go w kilka sekund. Bardzo wygodny, miękki, z komfortową rączką. Dobre parametry monitora.”


Men's Journal
„W większym stopniu niż bieg, czy też kolarstwo, wioślarstwo zapewnia doskonały trening całego ciała. Wyjątkowe WaterFlywheel dostarcza wrażenia realnego wiosłowania poprzez automatycznie regulowany opór.
4 gwiazdki”


Barrons Magazine - Urządzenie tygodnia
„Jeśli chcesz zainwestować tylko w jedno urządzenie treningowe – przepraszam, ale leżanka się nie liczy – najlepszym wyborem jest urządzenie symulujące wioślarstwo. Niewiele jest zestawów ćwiczeń, gdzie aktywowanych jest tyle mięśni na raz. Ponadto takie ćwiczenie sprawia dużo przyjemności – wystarczy zamknąć oczy, aby znaleźć się na jeziorze. Szczególnie jest to widoczne w urządzeniach WaterRower. Działają delikatnie, prawie idealnie symulując dynamikę prawdziwego wiosłowania. Chwalony przez trenerów, WaterRower jest solidnie wykonany i doskonale wygląda – łącząc klasyczne piękno drewna i najnowszą technologię.”


Sports Illustrated
“Mechanizm urządzenia WaterRower porusza się horyzontalnie w zbiorniku zawierającym trzy do pięciu galonów wody, zapewniając równo rozłożone na poszczególne mięśnie pociągnięcie wioseł. Wygodne siodełko jest podparte w czterech miejscach, przez co zredukowane jest chybotanie. Rezultat: delikatna praca, porównywalna z wiosłowaniem po jeziorze, wykonywana przy akompaniamencie szemrzącej cicho wody.”

 

Men’s Health
“Wioślarstwo, podobnie jak narciarstwo przełajowe, zapewnia doskonały trening wytrzymałościowy, a to urządzenie Waterrower jest Rolls-Royce’m w swojej kategorii. W naszym teście WaterRower uzyskał pięć z pięciu możliwych gwiazdek.”

 

The Mail on Sunday
“Gdybym miał mieć urządzenie tego typu u siebie w domu, z pewności byłby to WaterRower. Wygląda bardzo atrakcyjnie, nie jak urządzenie do torturowania na siłowni. Wyposażony jest w doskonałą technologię FlyWheel, a szmer wody jest rzeczywiście relaksujący. Wiosłowanie jest naprawdę delikatne – tak dobre jak w Concept II. Z tą różnicą że Waterrower wymaga bardzo mało konserwacji.”


The Sunday Times
“To jedno z najbardziej stylowych urządzeń do domowego studia fitness. Unikalna technologia WaterFlywheel wydaje dźwięki pluskającej wody, sprawiając wrażenie jakby się płynęło rzeczywiście po rzece… Nasz werdykt: WSPANIAŁY!”


Financial Times
“Wioślarstwo jest jedną z najlepszych form ćwiczeń, a WaterRower uzyskuje takie same fizyczne efekty jak prawdziwe wioślarstwo, zapewniając nie tylko wyraźny efekt treningu, ale też przyjemność z jego przeprowadzenia.”


GQ
“Czar tego rodzaju urządzeń jest tak niesamowity, że przyciąga do siebie tak różnych ludzi, jak Steven Spielberg, księżniczka Anna i Larry Mullen z U2. W przeciwieństwie do innych urządzeń wioślarskich, bazujących na oporze powietrza, WaterRower używa wody, znajdującej się w dużym przezroczystym bębnie.”


The Daily Telegraph
“Dobrze wygląda, jest stabilny i wygodny. Dobrze działa i jest naprawdę niespotykanie łagodny.”


Ultrafit Magazine
“To urządzenie rzuciło mnie na kolana kiedy je po raz pierwszy zobaczyłem. Zachwyciło mnie drewniane wykończenie z jesionu – dostępne także w drewnie orzecha i wiśni. W końcu urządzenia fitness na ogół nie wyglądają elegancko, prawda? Najlepszą jego cechą jest delikatne uczucie prawdziwego wiosłowania po wodzie. Oceniam to urządzenie lepiej niż Concept II.”

 

GQ Active - Steven Redgrave (czterokrotny złoty medalista olimpijski)
“Delikatny i bardzo wygodny, niesamowicie elegancki. Urządzenie wygląda wspaniale. Można je łatwo przesunąć, a jeszcze łatwiej złożyć i przechowywać.”


Health & Fitness
“Elegancki, przyjemny dla oka. Dobrze wykonany, z każdego pociągnięcia wiosłem czerpie maksymalny efekt. Efekt jest podobny do prawdziwego wiosłowania, po części dzięki delikatnemu szmerowi wody.”


The Evening Standard
“Urządzenie WaterRower jest najnowszym hitem wśród urządzeń treningowych. Delikatniejszy i łagodniejszy niż pozostałe, podobne urządzenia.”


The Mail on Sunday
“Cichy system WaterFlywheel reprodukuje naturalne efekty wiosłowania na wodzie  a dzięki dostępnemu oprogramowaniu, trening jest możliwy dla każdego.”
Produkcja 4kroki