WaterRower

  • Produkty
  • Multimedia
  • FAQ
  • Kontakt

osoby prywatne


Dr C Everett Koop, chirurg, były Prezes Związku Chirurgów USA

„Wioślarstwo, czy to w hali czy na świeżym powietrzu, na każdym poziomiedr Evert intensywności, wymaga o wiele więcej wydatków energii ćwiczącego niż jakakolwiek inna aktywność fizyczna. Kalorie są spalane w zależności od liczebności mięśni używanych podczas ćwiczeń, stosowanej intensywności oraz czasu trwania treningu. Wioślarstwo, dzięki poruszającemu się siodełku, podczas pracy angażuje znaczną część masy mięśniowej, ponieważ mięśnie obręczy górnej i dolnej tułowia używane są bardzo energicznie."

"Jedną z największych zalet używania urządzenia WaterRower jest siedząca pozycja podczas ćwiczenia, która przenosi ciężar ćwiczącego z narażonych na kontuzję lub nadmiernie obciążonych stawów biodrowych, kolanowych i skokowych i w ten sposób redukuje potencjalne zagrożenie dla tych stawów, zazwyczaj powiązanych z uprawianiem sportów wytrzymałościowych."

"Wierzymy, że WaterRower jest najlepszym urządzeniem tego typu na rynku. Został także wybrany „najlepszym produktem roku" przez opiniotwórczy Magazyn Konsumenta. To urządzenie używa opatentowanej technologii WaterFlywheel, dzięki której niemal identycznie oddaje poruszanie się łodzi, wytwarzając gładki, rytmiczny ruch, nie szkodząc nikomu, na żadnym poziomie ćwiczeń, nawet amatorom."

Dr Daniel Levin

"Od niedawna jestem wioślarzem, ale od wielu lat jestem aktdanielywnym biegaczem. Szukałem delikatnych ćwiczeń górnej części ciała, aby połączyć taki trening z bieganiem. Początkowo korzystałem z urządzenia WaterRower znajdującego się w moim lokalnym studiu fitness. Urządzenie było nie tylko estetycznie wykonane, ale odgłosy wody wśród innych sprzętów intrygowały i dodawały niezwykłej atmosfery do wykonywanych ćwiczeń. Ostatecznie, to łatwość przetransportowania bez potrzeby demontażu, przypieczętowała decyzję o wyposażeniu w urządzenie WaterRower mojej własnej siłowni."

"S1 z nierdzewnej stali wspaniale pasuje do innych moich domowych sprzętów treningowych, lecz myślę, że byłbym także bardzo szczęśliwy z drewnianej wersji tego urządzenia."

„Miałem okazję przekonać się wiele razy, że 32-36 pociągnięcia na minutę daje za każdym uderzeniem mojemu układowi sercowo-naczyniowemu taką samą pracę jak za każdym razem podczas ćwiczeń na bieżni czy podczas biegowych treningów terenowych, ale bez szkodliwych urazów. Ponadto, dzięki użyciu dostępnego w Internecie oprogramowania, wiosłowanie i rywalizacja z innymi użytkownikami przełamały codzienną rutynę i dodały mi motywacji do dalszej pracy. Uważam, że te strony internetowe są jednymi z najlepszych i najdokładniejszych, a przyszli użytkownicy powinni się dokładnie zapoznać z ich zawartością."

Sharyn Brown - uczestnik wyprawy polarnej w 2006 roku

Grupa PolarKats wróciła z zakończonej sukcesem wyprawy polarnej. SharynNiesamowity, o długości 350 mil, wyścig w Arktyce ukończyło 10 z 15 drużyn.

„Przed wyruszeniem w Arktykę, musiałem wiele ćwiczyć, aby osiągnąć odpowiedni poziom kondycji i siły, niezbędne do przeżycia w takich warunkach i do ciągnięcia sań z ekwipunkiem. Korzystanie z WaterRower wzmocniło siłę moich ramion oraz nóg, co okazało się bardzo przydatne w pokonywaniu arktycznych, trudnych tras przełajowych. Urządzenie WaterRower szczególnie przyczyniło się do wzmocnienia mięśni tułowia, a jego ergonomia pozwoliła mi ćwiczyć przez długi czas bez odczuwania bólu. Ponadto zajmuje ono bardzo mało miejsca i cicho oraz delikatnie pracuje. Mogłem przeprowadzać długie treningi bez konieczności opuszczania pokoju."

Jason Leonard - England and British Lions Rugby Captain - właściciel Waterrower

Jason Leonard


"Urządzenie WaterRower zapewnia pełen trening całego ciała. Jego delikatność oraz szmer przepływającej wody czynią ćwiczenia przyjemnymi dla ducha, ale wymagającymi pracy fizycznej."

Colin "Dynamo" Dunne - były bokserski mistrz świata i właściciel urządzenia WaterRowerColin

„Uważam, że mój WaterRower jest w pewnym sensie częścią mnie. Chciałbym przekazać mojemu synowi ten unikalny i cenny spokój. To coś co wygląda na kawałek mebla jest wspaniałym urządzeniem treningowym."

Angela Connell - dziennikarka i posiadacz urządzenia WaterRower

„Po wielu miesiącach narzekania na moją nadwagę i konieczność zdziałaćAngela cudów przed latem, zdecydowałam się kupić urządzenie WaterRower. Znajomy z pracy miał takie urządzenie w domu i przekonywał mnie, że ono wszystko zmieni. Mam to szczęście, że w pracy mamy własną siłownię, lecz wiosłowanie lub jazda na rowerze podczas przerwy obiadowej nie wydawały się szczególnie pociągające. Wszystko uległo zmianie po kupnie mojego urządzenia WaterRower. Moja współlokatorka i ja nie mogłyśmy się doczekać, aby go użyć. Jego wyjątkową cechą jest to, że można ustawić trening wytrzymałościowy lub relaksujący, w zależności od aktualnej chęci. Używam go przez 30 minut co rano i nie zauważam mijającego czasu. Jest to naprawdę dobre urządzenie, oddziałujące na całe ciało. Najlepszą melodią jest szmer płynącej wody, który uspokaja. Design jest bardzo sexy i doskonale wygląda w moim mieszkaniu.

Moi znajomi, którzy niemal religijnie podchodzili do codziennej wizyty z siłowni, z zazdrością patrzą na moją prywatną "małą siłownię" w mieszkaniu. Gdy przypominam sobie moje wizyty w siłowni, gdzie wciąż większość urządzeń była zajęta, z radością przyznaję, że dopiero teraz, po trzech miesiącach używania urządzenia WaterRower zauważam wyraźną różnicę w moim wyglądzie. Nie wyglądam jeszcze szczupło, ale jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych rezultatów.

Poranne wiadomości oglądam teraz podczas ćwiczeń, a nie siedząc na kanapie. Jest to fantastyczny początek dnia, a świadomość czynienia czegoś dla samej siebie, zmienia podejście do świata na bardziej radosne."

Alan Stanley - ratownik i właściciel urządzenia WaterRower

"W lecie pracuję jako ratownik. Podczas tej pracy codziennie wiosłuję naAlan łodzi Van Dyne. W tym roku pragnąłem wiosłować także po nadejściu jesieni, więc zdecydowałem się na zakup urządzenia WaterRower. Trening na nim jest wyjątkowym przeżyciem. Podoba mi się pomysł użycia wody w szczelnym pojemniku jako źródła oporu. Ruch krzesełka jest naprawdę łagodny i realistyczny. Każde pociągnięcie wiosłem rozpoczyna się identycznie, jak w prawdziwej łodzi - uczuciem pokonywania oporu wody."

John Merritt - fanatyk siłowni, właściciel urządzenia WaterRower

"Jaką radością jest używanie tego urządzenia!John Merrit

Zacząłem moją przygodę z wioślarstwem w październiku 2002, ponieważ odpowiedni sprzęt znajdował się w siłowni, do której zacząłem chodzić. Nigdy nie widziałem nikogo na nim ćwiczącego, postanowiłem więc spróbować. Do dziś pamiętam, jak bardzo byłem zmęczony, a moje ciało wycieńczone po wiosłowaniu. Wiosłowałem dalej I w przeciągu 4 miesięcy straciłem na wadze 47 funtów. Obecnie wioślarstwo jest moim podstawowym ćwiczeniem, wiosłuję średnio 64 do 90 minut, sześć razy w tygodniu. Uwielbiam to robić! Nabyłem urządzenie WaterRower, ponieważ nie znoszę tracić treningów. Teraz, jeśli siłownia jest zamknięta lub po prostu nie mam ochoty wychodzić, mogę wiosłować w domu.

Zacząłem wiosłować na innym urządzeniu, z WaterRower zetknąłem się przypadkiem, podczas szukania innych urządzeń do zakupu do lokalnej siłowni.

Po wypróbowaniu WaterRower nie mogłem uwierzyć tak wielkiej różnicy. Urządzenie WaterRower jest nie do porównania. Jest ładne, ciche i rzeczywiście zapewnia uczucie prawdziwego wiosłowania.

Teraz coraz częściej, zamiast iść na siłownię, zostaję w domu i trenuję na WaterRower."

oraz pozostałe :

Mr. P M- Cambridgeshire, UK
„Fantastyczny, o wiele lepszy od Concept II, lepiej wyczuwa technikę. Gratulacje!!”


Mr. R K- Bethesda, Maryland, USA
“Kocham to! Już nie obawiam się wstawania w dni, kiedy mam w rozkładzie ćwiczeń wioślarstwo. To zupełnie nowe doświadczenie."


Mr. M A M- Billericay, UK
“Doskonały! O wiele bardziej przyjazny w użyciu niż Concept 2.’’

Mr. D E- Chessington, UK
“Wioślarstwo naprawdę zgodne z naturą. W pełni porównywalne do bycia na wodzie.”

Mr. A A- London, UK
“Gratuluję stworzenia najlepszej maszyny wioślarskiej na świecie. Wystarczy abym zamknął oczy i już jestem z moją ósemką w łodzi!”

Mr. D C, Cheltenham, UK
“Najlepsza maszyna wioślarska na świecie!”

Mr. D B- Michigan, USA
“Lepsze uczucie niż na Concept II.”

Mr. R. Bergman, Nevada City, CA
“WaterRower jest zaskakująco różny od Concept II. Jest o wiele łagodniejszy, zapewnia delikatne uczucie płynięcia po wodzie. Nie pojawiają się żadne szarpnięcia ani mechaniczne efekty, takie jak w sprzęcie Concept II."

Ms. J H- Hertfordshire, UK
“Doskonały ergometr! Fantastyczna alternatywa wioślarstwa przy niesprzyjającej pogodzie.”
Produkcja 4kroki